https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 87

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. "Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910" kétoldalas, bronz emlékérem T:1-
1
31247.

Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. "Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910" kétoldalas, bronz emlékérem T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. "Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910" kétoldalas, bronz emlékérem T:1-
1
31248.

Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. "Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910" kétoldalas, bronz emlékérem T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1938. "Dr. Ferenczi Izsónak baráti emlékül" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1 patina / Hungary 1938. "For Dr. Izsó Ferenczi as a friendly memory" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Beck Ötvös (1873-1945) (60mm) C:UNC patina
1
31249.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1938. "Dr. Ferenczi Izsónak baráti emlékül" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1 patina / Hungary 1938. "For Dr. Izsó Ferenczi as a friendly memory" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Beck Ötvös (1873-1945) (60mm) C:UNC patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- CS 25.
1
31250.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- CS 25.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1986. "Városi Tanács Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1986. október 2-3." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 CS 79.
1
31251.

Bognár György (1944-) 1986. "Városi Tanács Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyarországi Belgyógyász Kongresszus - Gyöngyös 1986. október 2-3." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 CS 79.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
1
31252.

Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa" egyoldalas öntött bronz emlékérem, peremen számozással (65mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1974. "Dr. Ferenc Bánhidy, Candidate of Medicine" one-sided cast bronze commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, small edge error
1
31253.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa" egyoldalas öntött bronz emlékérem, peremen számozással (65mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1974. "Dr. Ferenc Bánhidy, Candidate of Medicine" one-sided cast bronze commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, small edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Edvi Illés György (1911-1991) 1941. "15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph /  Hungary 1941. "In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error
1
31254.

Edvi Illés György (1911-1991) 1941. "15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1941. "In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Edvi Illés György (1911-1949) 1948. "Mansfeld György egyetemi tanárságának harmincadik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (65 mm) T:2-
1
31255.

Edvi Illés György (1911-1949) 1948. "Mansfeld György egyetemi tanárságának harmincadik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (65 mm) T:2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Gyermekgyógyászati Osztály - Debreceni Orvostudományi Egyetem / Magyar Gyermekgyógyászati Egyesület" angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 ph, pár karc
1
31256.

E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Gyermekgyógyászati Osztály - Debreceni Orvostudományi Egyetem / Magyar Gyermekgyógyászati Egyesület" angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 ph, pár karc

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fritz Mihály (1947-) 1975. "Röntgen / Pro Radiologia Hungarica" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (122mm) T:1- / Hungary 1975. "Röntgen / Pro Radiologia Hungarica" double-sided cast bronze commemorative medallion (122mm) C:AU
1
31257.

Fritz Mihály (1947-) 1975. "Röntgen / Pro Radiologia Hungarica" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (122mm) T:1- / Hungary 1975. "Röntgen / Pro Radiologia Hungarica" double-sided cast bronze commemorative medallion (122mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz Mihály (1947-) 1986. "Dr. Obál Ferenc / 1945 Marosvásárhely - Szeged 1986" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- kis patina
1
31258.

Fritz Mihály (1947-) 1986. "Dr. Obál Ferenc / 1945 Marosvásárhely - Szeged 1986" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse