Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 242

Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, karc, kis ph
31358.

Rufpreis:
1 600 HUF

31359.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) DN "International Junior All Style Karate Federation" angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina
31360.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" fém emlékérem (32mm) T:1- (PP)
31361.

Rufpreis:
1 200 HUF

31362.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gál Dezső (1870-?) 1930. "Budapest Székesfőváros I. kerületi levente versenye - 1929. VI. 9." kétoldalas bronz díjérem füllel (41mm) T:2
31363.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club alapításának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Hungary 1936."50th Anniversary of the Athletic Club of Pécs" Br commemorative medallion, "LUDVIG" makers mark on the edge. Sign.: Alice Gosztonyi (61mm) C:XF
31364.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "A Magyar Úszó Szövetség bajnoki érme" egyoldalas, festett Zn díjérem (50mm) + "Magyar Úszó Szövetség kerületi bajnoki érme M.U.SZ 1907" egyoldalas festett Zn díjérem (38mm) + "M.U.SZ 1907" egoldalas, festett Al érem (34mm) T:1-,2 kopott festés
31365.

Rufpreis:
1 800 HUF

31366.

Rufpreis:
1 400 HUF

31367.

Rufpreis:
1 000 HUF

31368.

Rufpreis:
4 000 HUF

31369.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF