Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2695351
31346
434
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1948. "Magyar Sí Szövetség" bronz plakett, zománcozott rátéttel, hátlapon gravírozott évszámmal (49x56mm) T:1-
2805610
31347
434
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) 1930. "MCOSZ (Magya Céllövők Országos Szövetsége) / Országos Bajnoki Céllövő Versenyek Miskolcz 1930." egyoldalas vert bronz díjérem "Berán N Budapest" gyártói jelzéssel (39mm) T:1 patina 2805554
31348
434
3400
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) 1932. "MAC Evezősosztály túradíj 1932 1000km" zománcozott egyoldalas vert Cu díjérem MAC-zászlós rátéttel, "BERÁN N / BUDAPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománc restaurálva
2776038
31349
434
Numismatik
2806637
31350
434
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." kétoldalas bronz emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (42,5mm) T:1 2806656
31351
434
220000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." jelzett Au emlékérem eredeti műanyag díszdobozban (9,42g/0.986/23mm) T:1 (eredetileg PP) fo. 2806640
31352
434
8500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." jelzett Ag emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (21,26g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo. 2804716
31353
434
11000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Puskás Ferenc / World's record holder of the 1st league goals" kétoldalas, angol nyelvű, jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tokban (12,05g/0.999/30mm) T:PP ujjlenyomat, patina
2622588
31354
434
Numismatik
2778634
31355
434
Numismatik
Ernszt Kálmán 1900. "Budapesti Atlétikai Klub" bronz kétoldalas díjérem (30mm) T:1-
2700161
31356
434
Numismatik
2700614
31357
434
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, kis ph
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF