Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 242

Berán Lajos (1882-1943) 1948. "Magyar Sí Szövetség" bronz plakett, zománcozott rátéttel, hátlapon gravírozott évszámmal (49x56mm) T:1-
31346.

Rufpreis:
6 000 HUF

Berán Nándor (1889-1965) 1930. "MCOSZ (Magya Céllövők Országos Szövetsége) / Országos Bajnoki Céllövő Versenyek Miskolcz 1930." egyoldalas vert bronz díjérem "Berán N Budapest" gyártói jelzéssel (39mm) T:1 patina
31347.

Rufpreis:
1 600 HUF

Berán Nándor (1889-1965) 1932. "MAC Evezősosztály túradíj 1932 1000km" zománcozott egyoldalas vert Cu díjérem MAC-zászlós rátéttel, "BERÁN N / BUDAPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománc restaurálva
31348.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

31349.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." kétoldalas bronz emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (42,5mm) T:1
31350.

Rufpreis:
2 800 HUF
16

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." jelzett Au emlékérem eredeti műanyag díszdobozban (9,42g/0.986/23mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
31351.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." jelzett Ag emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (21,26g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
31352.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Bognár György (1944-) 1996. "Puskás Ferenc / World's record holder of the 1st league goals" kétoldalas, angol nyelvű, jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tokban (12,05g/0.999/30mm) T:PP ujjlenyomat, patina
31353.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

31354.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ernszt Kálmán 1900. "Budapesti Atlétikai Klub" bronz kétoldalas díjérem (30mm) T:1-
31355.

Rufpreis:
1 200 HUF

31356.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, kis ph
31357.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF