https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 242

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1907. "Rúdugrás II. / 1907. jún. 2." bronz díjérem füllel (30mm) T:1-,2
1
31394.

1907. "Rúdugrás II. / 1907. jún. 2." bronz díjérem füllel (30mm) T:1-,2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1910. kétoldalas, jelzetlen Ag labdarúgó díjérem füllel, "HP" beütésekkel (14,10g/30x30mm) T:1- patina
1
31395.

~1910. kétoldalas, jelzetlen Ag labdarúgó díjérem füllel, "HP" beütésekkel (14,10g/30x30mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1910. "Postás Sport Egyesület 1899" kétoldalas, jelzett Ag díjérem füllel (15,37g/0.800/33mm) T:1-,2 patina
1
31396.

~1910. "Postás Sport Egyesület 1899" kétoldalas, jelzett Ag díjérem füllel (15,37g/0.800/33mm) T:1-,2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz egyoldalas emlékérem (35mm) T:2
1
31397.

1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz egyoldalas emlékérem (35mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1912. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Uszás II. 1935" gravírozással (40mm) T:1-
1
31398.

1912. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Uszás II. 1935" gravírozással (40mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1913. "Soproni Líceumi Tornakör II. 1913 X/11" kétoldalas vert bronz díjérem T:1-
1
31399.

1913. "Soproni Líceumi Tornakör II. 1913 X/11" kétoldalas vert bronz díjérem T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjplakett (74x48mm) T:1-,2
1
31400.

~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjplakett (74x48mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1920. "Törekvés Sportegylet Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (38mm) T:2
1
31401.

~1920. "Törekvés Sportegylet Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (38mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2
1
31402.

1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 8xlkf bronz, Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1964. Újpest felszabadulási Emlékverseny I." lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió
1
31403.

~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 8xlkf bronz, Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1964. Újpest felszabadulási Emlékverseny I." lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 9xlkf ezüstözött bronz, bronz és Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1963. "Ünnepi verseny II. forduló" lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió
1
31404.

~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 9xlkf ezüstözött bronz, bronz és Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1963. "Ünnepi verseny II. forduló" lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1925. "MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / 1910-1925" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:2
1
31405.

1925. "MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / 1910-1925" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse