Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2787282
11594
434
95000
Sculptures, statuettes, plaques
Nagy Kálmán (1872-1902): Ivó csikós. Bronz, fehér márvány talapzaton. m: 36 cm, jelzett: Nagy K.
2779655
11595
434
Jelzés nélkül: Bonaparte Napóleon francia tábornok teljes alakos szobra. Fém, kopásokkal, m: 33 cm 2780059
11596
434
22000
Kasztner Lajos: Kézimunkázó 1938. Égetett agyag, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 22,5 cm 2787315
11597
434
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Munkásőr. Fém, jelzett, kő talapzaton, sérült m: 20,5 cm
2788525
11598
434
11000
Rokokó figura, bronz, jelzés nélkül, kopott, m: 10 cm
2788527
11599
434
Régi levélmérleg, tálca nélkül, kopott, m: 13 cm 2780076
11600
434
Jelzés nélkül: Férfi fej, kerámia, kőtalapzaton, m: 10,5 cm 2780055
11601
434
48000
Jelzés nélkül: Magyar szürke szarvasmarha. Aranyra festett bronz, festett márvány talapzaton. m: 36 cm
2808260
11602
434
Görög harcos. Réz szobor, figura 24 cm 2695958
11603
434
Pataky Jenő (1914-1996.) színművész jelzett bronz emlékérem Thália maszkokkal. 1994. d: 35 mm
2788309
11604
434
Kacsa figura, őrlemény, kis felületi sérülésekkel, h: 10 cm
2788357
11605
434
Kínai bölcs figura, faragott fa, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF