Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 74

Nagy Kálmán (1872-1902): Ivó csikós. Bronz, fehér márvány talapzaton. m: 36 cm, jelzett: Nagy K.
11594.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Jelzés nélkül: Bonaparte Napóleon francia tábornok teljes alakos szobra. Fém, kopásokkal, m: 33 cm
11595.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kasztner Lajos: Kézimunkázó 1938. Égetett agyag, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 22,5 cm
11596.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Munkásőr. Fém, jelzett, kő talapzaton, sérült m: 20,5 cm
11597.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Rokokó figura, bronz, jelzés nélkül, kopott, m: 10 cm
11598.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Régi levélmérleg, tálca nélkül, kopott, m: 13 cm
11599.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Férfi fej, kerámia, kőtalapzaton, m: 10,5 cm
11600.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Jelzés nélkül: Magyar szürke szarvasmarha. Aranyra festett bronz, festett márvány talapzaton. m: 36 cm
11601.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Görög harcos. Réz szobor, figura 24 cm
11602.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pataky Jenő (1914-1996.) színművész jelzett bronz emlékérem Thália maszkokkal. 1994. d: 35 mm
11603.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kacsa figura, őrlemény, kis felületi sérülésekkel, h: 10 cm
11604.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kínai bölcs figura, faragott fa, m: 12 cm
11605.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF