Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2602140
11582
434
Sculptures, statuettes, plaques
Afrikai faragott fa fali maszk, h: 37cm 2785211
11583
434
Jelzés nélkül: Angyal. Bronz, kopott, m: 12,5 cm 2601518
11584
434
Puttó figura, falra akasztható, kopásnyomokkal, h:40cm
2784642
11585
434
30000
Jelzés nélkül: Mária. Csont, m: 21 cm
2743199
11586
434
26000
Bonaparte Napóleon büsztje, kerámia, festett, jelzett, kopásokkal, m: 34 cm
2784720
11587
434
30000
Olvashatatlan jelzés Anna???: Antik Boldog Asszony figura, sérült, ragasztott, m: 24 cm
2784625
11588
434
Barye jelzéssel: Vadkan. Bronzírozott műgyanta, m: 11,5 cm
2784629
11589
434
Ernest Patris: Szobrász. Fém, kopott, jelzett, m: 14 cm 2784633
11590
434
30000
Jelzés nélkül: Trombitás. Bronz, kopott, m: 26 cm
2784622
11591
434
Jelzés nélkül: Holland nő. Bronz, kopott, m: 13 cm
2780123
11592
434
48000
Radnai Béla (1873-1923): Putifárné. Kerámia. Jelzett, Korának megfelelő állapotban. m: 29 cm
2788559
11593
434
Jelzés nélkül: Reneszánsz katona. Faragott fa, kopott, m: 53 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF