Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642323
17364
434
Books: Social sciences
Vandervelde Emil: A kollektivizmus és az ipar evoluciója. Fordították: Dr. Wildner Ödön és Zalai Béla. Bp., 1908, Grill. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
2744467
17365
434
Books: Social sciences
Abraham, Rudolf: A modern szocializmus elmélete. Bp., 1934, Népszava. Kiadói félvászon- kötés, kissé kopottas állapotban.
2642398
17366
434
Books: Social sciences
Assimil nyelvköny sorozat 4 kötete: Franciául könnyűszerrel, Olaszul könnyűszerrel, Spanyolul könnyűszerrel, Le nouveau portugais sans peine.
2642341
17367
434
Books: Social sciences
Balás Károly: Politikai gazdaságtan I. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF