Uhren

Zahl der Lose: 103

Junghans asztali, mechanikus óra, elindul, de megáll, tisztításra szorul, zenélőszerkezettel, működik, kopásokkal, jelzett, 1900 körül, m: 18 cm
12448.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1905-10 IWC (JWC) 14K arany zsebóra, dupla fedelű. Jelzett tokkal, szerkezettel. Működő szerkezettel. d: 50 mm. Bruttó: 87 g, gyönyörű megkímélt állapotban. / Early IWC (JWC 1905-1910) 14 C gold bocket watch, with working mechanics 87g
12449.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

12450.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Swatch The Club quartz karóra d: 32 mm, dobozban. Elemcserére szorul.
12451.

Rufpreis:
10 000 HUF

Régi vekker, működik, kopott, kis hiánnyal, m: 17 cm
12452.

Rufpreis:
8 000 HUF

Valaszkai Rezső Rimaszombat, vekker, működik, kopásokkal, m: 16,5 cm
12453.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Haller mechanikus asztali óra, nem működik, kopásokkal, m: 7,5 cm
12454.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF