Uhren Zahl der Lose: 103
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2798163
12448
433
14000
Watches
Junghans asztali, mechanikus óra, elindul, de megáll, tisztításra szorul, zenélőszerkezettel, működik, kopásokkal, jelzett, 1900 körül, m: 18 cm 2797344
12449
433
340000
Watches
cca 1905-10 IWC (JWC) 14K arany zsebóra, dupla fedelű. Jelzett tokkal, szerkezettel. Működő szerkezettel. d: 50 mm. Bruttó: 87 g, gyönyörű megkímélt állapotban. / Early IWC (JWC 1905-1910) 14 C gold bocket watch, with working mechanics 87g 2671856
12450
433
13000
Watches
2791194
12451
433
Watches
Swatch The Club quartz karóra d: 32 mm, dobozban. Elemcserére szorul.
2793021
12452
433
Watches
Régi vekker, működik, kopott, kis hiánnyal, m: 17 cm
2789254
12453
433
17000
Watches
Valaszkai Rezső Rimaszombat, vekker, működik, kopásokkal, m: 16,5 cm
2789261
12454
433
Watches
Haller mechanikus asztali óra, nem működik, kopásokkal, m: 7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF