12448. Beendet 433. Fernauktion Uhren
14 000 HUF
0 HUF
Junghans asztali, mechanikus óra, elindul, de megáll, tisztításra szorul, zenélőszerkezettel, működik, kopásokkal, jelzett, 1900 körül, m: 18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras