Tétel

Katalognummer:

12447.
Beendet 433. Fernauktion
Uhren

Rufpreis:

28 000 HUF

15

Beschreibung:

XIX. sz. vége: Nagyméretű 400 napos óra. Torziós ingás szerkezettel. Üveg búra alatt. Felhúzókulcs nélkül, nem működik, inga sérült, m: 42 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk