Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2768641
12288
433
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
2768640
12289
433
32000
2768639
12290
433
22000
Jelzés nélkül: Spártai harcos. Festett fém, dárdája kicsit ferde, m: 30 cm
2768637
12291
433
Jelzés nélkül: Búzakalászos hölgy. Festett fém, fatalapzaton, m: 21 cm
2768636
12292
433
32000
Kerényi Jenő: Art Deco táncos figura. Öntött, festett fém, márvány talapzaton jelzés nélkül m:28 cm 2769135
12293
433
32000
2769121
12294
433
Jelzés nélkül: Szecessziós női figura. Ezüstözött ón, kicsit ferde, kis kopásokkal m:20 cm
2796455
12295
433
Lampart lófejes tálka, névjegytartó. Öntött bronz. Jelzett, kissé kopott, 19x19 cm
2747418
12296
433
Rácz Edit (1936- ): Gyermek pár. Töltött rézlemez, hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm
2747419
12297
433
Rácz Edit (1936- ): Mérleg. Töltött rézlemez, hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm
2747416
12298
433
Rácz Edit (1936- ): Bika. Töltött rézlemez, , hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm
2703153
12299
433
Hinz&Kunst: Golfozó. Vas, jelzett, hibátlan m:19cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF