Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 121

Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm
12288.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12289.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Jelzés nélkül: Spártai harcos. Festett fém, dárdája kicsit ferde, m: 30 cm
12290.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Jelzés nélkül: Búzakalászos hölgy. Festett fém, fatalapzaton, m: 21 cm
12291.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kerényi Jenő: Art Deco táncos figura. Öntött, festett fém, márvány talapzaton jelzés nélkül m:28 cm
12292.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

12293.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Jelzés nélkül: Szecessziós női figura. Ezüstözött ón, kicsit ferde, kis kopásokkal m:20 cm
12294.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lampart lófejes tálka, névjegytartó. Öntött bronz. Jelzett, kissé kopott, 19x19 cm
12295.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rácz Edit (1936- ): Gyermek pár. Töltött rézlemez, hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm
12296.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rácz Edit (1936- ): Mérleg. Töltött rézlemez, hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm
12297.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rácz Edit (1936- ): Bika. Töltött rézlemez, , hibátlan, jelzett, falra akasztható 11x11cm
12298.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hinz&Kunst: Golfozó. Vas, jelzett, hibátlan m:19cm
12299.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF