12295.
Beendet 433. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Lampart lófejes tálka, névjegytartó. Öntött bronz. Jelzett, kissé kopott, 19x19 cm