Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 121

Olvashatatlan jelzéssel, Kottavicz, Kollovicz, ??: Női figura. Terrakotta, kopott, m: 44,5 cm
12312.

Rufpreis:
10 000 HUF
23

Magas afrikai fa faragvány, m: 102 cm
12313.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Világhy Árpád (1960- ): Szerelmesek, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
12314.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kínai ló figura, faragott zsírkő, minimális lepattanásokkal, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 16 cm
12315.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Cleopatre. Spiáter, márvány talapzaton. kopásokkal, m: 20,5 cm
12316.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Vasöntő. Bronz, kőtalapzaton, öntő kanala ragasztott. m: 28 cm
12317.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Jelzés nélkül: Rokokó figura. Bronz, fatalapzaton. m: 19 cm
12318.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Vándor. Faragott fa, kopásokkal, m: 18 cm
12319.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jelzés nélkül: Napóleon. Fém, kőtalapzatra ragasztva, kopott, m: 9,5 cm
12320.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Csendőr. Bronz, festett márvány talapzaton, m: 18,5 cm
12321.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Ferenc József. Festett bronz, kopásokkal, m: 12,5 cm
12322.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Katona. Festett fém, kopásokkal, m: 25 cm
12323.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF