Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2796019
12312
433
Sculptures, statuettes, plaques
Olvashatatlan jelzéssel, Kottavicz, Kollovicz, ??: Női figura. Terrakotta, kopott, m: 44,5 cm 2795970
12313
433
Magas afrikai fa faragvány, m: 102 cm
2796136
12314
433
11000
Világhy Árpád (1960- ): Szerelmesek, biszkvit porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm 2793821
12315
433
Kínai ló figura, faragott zsírkő, minimális lepattanásokkal, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 16 cm
2791188
12316
433
Olvashatatlan jelzéssel: Cleopatre. Spiáter, márvány talapzaton. kopásokkal, m: 20,5 cm
2793948
12317
433
38000
Jelzés nélkül: Vasöntő. Bronz, kőtalapzaton, öntő kanala ragasztott. m: 28 cm
2793942
12318
433
Jelzés nélkül: Rokokó figura. Bronz, fatalapzaton. m: 19 cm
2793934
12319
433
4800
Jelzés nélkül: Vándor. Faragott fa, kopásokkal, m: 18 cm 2793930
12320
433
Jelzés nélkül: Napóleon. Fém, kőtalapzatra ragasztva, kopott, m: 9,5 cm 2793926
12321
433
14000
Jelzés nélkül: Csendőr. Bronz, festett márvány talapzaton, m: 18,5 cm
2793923
12322
433
Jelzés nélkül: Ferenc József. Festett bronz, kopásokkal, m: 12,5 cm
2793921
12323
433
Jelzés nélkül: Katona. Festett fém, kopásokkal, m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF