cca 1982 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotó, a szerző által feliratozva, pecséttel jelzett, ezüst zselatinos fotópapíron, (találkozás a közeli jövővel), 23,6x19,7 cm
cca 1985 Ádám és Éva a színpadon, Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotó, jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, 28,8x20,5 cm
G. Szántó András (1937-2002), 2 db fotóművészeti alkotás: Ismeretlen szobrászművész műtermi portréja és fiatal hölgy arcképe. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x28 és 38,5x28,5 cm
G. Szántó András (1937-2002): In memoriam Kassák Lajos, 1967. Fotómontázs, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett és autográf felirattal, szélein kissé sérült, 39,5x29,5 cm