Foto Zahl der Lose: 615
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2797480
13934
433
Photo
Engi László: Báj, nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, hátoldalán "Venus 84" nemzetközi művészi aktfotó- és portrékiállítás (Krakkó, Lengyelország) pecsétjével, 40x30 cm 2797496
13935
433
Photo
Engi László: Függöny mögül (aktfotó), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x24 cm 2797502
13936
433
6500
Photo
Engi László: Átlós kompozíció (aktfotó), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x30 cm 2797511
13937
433
Photo
Engi László: Alagút (Budapest), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 39,5x23 cm
2797517
13938
433
Photo
Engi László: Autók között, nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, egyik sarkán kis sérülés, 40x28,5 cm
2797525
13939
433
Photo
Engi László: Vigasztaló simogatás, nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, hátoldalán kiállítási pecséttel (,,Termő ékes ág..." Országos Fotókiállítás, Békéscsaba), 40x30 cm 2797530
13940
433
Photo
Engi László: Lovak, nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x30 cm 2797537
13941
433
Photo
Engi László: Hideg víz (naturista aktfotó), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, hátoldalán "Venus 84" nemzetközi művészi aktfotó- és portrékiállítás (Krakkó, Lengyelország) pecsétjével, 40x24 cm 2797543
13942
433
Photo
Engi László: Arc (cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x30 cm
2797547
13943
433
Photo
Engi László: Csak egy slukk (cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzés nélkül, 39,5x30 cm
2710194
13944
433
24000
Photo
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely portréja a műtermében. Hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo with the stamp of Hervé.
2792634
13945
433
Photo
Gink Károly: Bernáth Aurél festőművész a Földalatti Vasút számára készülő freskó tervén dolgozik. Feliratozott fotó saroktöréssel 18x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF