Foto

Zahl der Lose: 615

Engi László: Báj, nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, hátoldalán "Venus 84" nemzetközi művészi aktfotó- és portrékiállítás (Krakkó, Lengyelország) pecsétjével, 40x30 cm
13934.

Rufpreis:
4 000 HUF

Engi László: Függöny mögül (aktfotó), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x24 cm
13935.

Rufpreis:
5 000 HUF

Engi László: Átlós kompozíció (aktfotó), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x30 cm
13936.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Engi László: Alagút (Budapest), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 39,5x23 cm
13937.

Rufpreis:
3 000 HUF

Engi László: Autók között, nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, egyik sarkán kis sérülés, 40x28,5 cm
13938.

Rufpreis:
4 000 HUF

Engi László: Vigasztaló simogatás, nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, hátoldalán kiállítási pecséttel (,,Termő ékes ág..." Országos Fotókiállítás, Békéscsaba), 40x30 cm
13939.

Rufpreis:
2 000 HUF

Engi László: Lovak, nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x30 cm
13940.

Rufpreis:
1 400 HUF

Engi László: Hideg víz (naturista aktfotó), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, hátoldalán "Venus 84" nemzetközi művészi aktfotó- és portrékiállítás (Krakkó, Lengyelország) pecsétjével, 40x24 cm
13941.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Engi László: Arc (cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x30 cm
13942.

Rufpreis:
1 000 HUF

Engi László: Csak egy slukk (cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzés nélkül, 39,5x30 cm
13943.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely portréja a műtermében. Hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo with the stamp of Hervé.
13944.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gink Károly: Bernáth Aurél festőművész a Földalatti Vasút számára készülő freskó tervén dolgozik. Feliratozott fotó saroktöréssel 18x24 cm
13945.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF