cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója nemzetközi találkozón. Eredeti meg nem jelent fotó 18x13 cm
1938. január 12. Aláírják Budapesten a római paktumot megterősítő olasz-magyar-osztrák szerződést, Kertész Sajtófotó Képszolgálat pecséttel jelzett fotója, 17,5×23 cm
1949 Kádár János (1912-1989) mint belügyminiszter beszédet mond egy belügyi ünnepélyes gyűlésen, mögötte középen Münnich Ferenc országos rendőrfőkapitány, eredeti fotó, hátoldalon dátumozva, szép állapotban, 18×12 cm
1911 Szombathely, Dr. Laky Kristóf (1841 - 1920) cs. és kir. kamarás, kir. curiai biró, a szombathelyi kir. törvényszék elnökének dedikált portréfotója, keményhátú fotó, Knebel Jenő szombathelyi műterméből, körbevágott, a sarkán sérülésnyommal, 16x8 cm
1947 Pécs, pártközi talákozó, Keresztury Dezső vallás- és közoktatásügyi miniszter, Rajk László belügyminiszter, Nagy Ferenc miniszterelnök, Ries István igazságügy-miniszter, hátoldalán feliratozott fotó, későbbi előhívás, 13x17,5 cm