Foto

Zahl der Lose: 615

Latinovits Zoltán (1931-1976) színművész három különböző magyar film egy-egy jelenetében, 3 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, filmcímek a hátoldalon, 18,8x29 cm
14042.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ráday Imre (1905-1983) színművész, Máté Magda jelzetlen fotója, 24×18 cm
14043.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1987 Moszka, Margaret Thatcher brit kormányfő találkozója Mihail Gorbacsovval, az SZKP főtitkárával, feliratozott sajtófotó, MTI Külföldi Képszerkesztőség, 24,5x21 cm
14044.

Rufpreis:
1 400 HUF

1980 Szovjet-Magyar közös űrrepülés Farkas Bertalan (1949-), és Valerij Kubaszov (1935-2014), űrhajósok nagy méretű fotó törésnyommal a szélén 30x40 cm
14045.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1860 Michael Conrad von Heidenforf erdélyi szász nemesi család fotója, feliratozva, nevesítve. rajta Anton Zibrzid bukaresti gyógyszerészt ábrázoló. Kartonon, sérült. 24x21 cm / Photo of a Saxon family from Transylvania on cartboard. Damaged.
14046.

Rufpreis:
10 000 HUF

1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
14047.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

G. Szántó András (1937-2002): Szandai Sándor (1903-1978) szobrászművész portréja. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott, 38x27 cm
14048.

Rufpreis:
4 000 HUF

Orbán Viktor, Orbán Ráhel és Deutsch Tamás egy ünnepségen, 1 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzés nélküli felvétele, 17,5x12,5 cm
14049.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940-1950 Bordy Bella (1909-1978) táncosnő, színésznő, nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozva, 27,5x20,5 cm
14050.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth István (1923-2016): Ilosvai Varga István (1895-1978) festő, érdemes művész, kiváló művész portréja, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, fa keretben, 38,5x29 cm
14051.

Rufpreis:
8 000 HUF

1941 Tímár József és Bordy Bella az András c. film werkfotóján, német nyelvű címmel és pecséttel, Schneider Film, 30x24 cm
14053.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jávor Pál egyenruhás portréja egy film werkfotóján, a hátoldalán pecséttel jelzett, törésnyommal, 27x21 cm
14054.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF