Latinovits Zoltán (1931-1976) színművész három különböző magyar film egy-egy jelenetében, 3 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, filmcímek a hátoldalon, 18,8x29 cm
cca 1987 Moszka, Margaret Thatcher brit kormányfő találkozója Mihail Gorbacsovval, az SZKP főtitkárával, feliratozott sajtófotó, MTI Külföldi Képszerkesztőség, 24,5x21 cm
1980 Szovjet-Magyar közös űrrepülés Farkas Bertalan (1949-), és Valerij Kubaszov (1935-2014), űrhajósok nagy méretű fotó törésnyommal a szélén 30x40 cm
cca 1860 Michael Conrad von Heidenforf erdélyi szász nemesi család fotója, feliratozva, nevesítve. rajta Anton Zibrzid bukaresti gyógyszerészt ábrázoló. Kartonon, sérült. 24x21 cm / Photo of a Saxon family from Transylvania on cartboard. Damaged.
1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
G. Szántó András (1937-2002): Szandai Sándor (1903-1978) szobrászművész portréja. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott, 38x27 cm
Orbán Viktor, Orbán Ráhel és Deutsch Tamás egy ünnepségen, 1 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzés nélküli felvétele, 17,5x12,5 cm
Tóth István (1923-2016): Ilosvai Varga István (1895-1978) festő, érdemes művész, kiváló művész portréja, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, fa keretben, 38,5x29 cm