Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2797191
17097
433
Books: Gastronomy and Gardening
Hajdú Ernőné: Főzzünk okosan. Bp.,1940, Officina. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító a borítóról hiányzik.
2791372
17098
433
Borsody Mihály: Édesipari recepttörténeti gyűjtemény. Amit déd- és nagyanyáink sütöttek. Bp.,1991., Gravital. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés. 2798301
17099
433
3 db szakácskönyv - Arab konyha, Kínai főzőiskola, Félszáz régi magyar vadétel Gundel Imre válogatásában. Változó kötésben, jó állapotban. 2793310
17100
433
1945 "Készülj a télre" jótanácsok gyümölcs- és zöldségeltevéshez, 20p 2798807
17101
433
Kapitány Mária: 50 ebéd. Felelet: "Mit főzzek?" kérdésre. Bp., 1938, Szerzői, (Európa-ny.), 68 p. VI. kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos lapokkal. 2624475
17102
433
Mezőgazdasági kisérletügyi intézmények Magyarországon. Közrebocsájtja: A M. Kir. Földmívelésügyi Ministerium Mezőgazdasági Kísérletügyi Központi Bizottsága. A M. Kir. Földmívelésügyi Minister Kiadványai 8. sz. Bp., 1900., Pallas, 60+4 p.+9 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval, a borítón bejegyzéssel, aláhúzásokkal.
2624352
17103
433
1932 Tiszántuli Gazdák. Gazdasági szaklap X. évf. 1-3. és 5-6. számai, (1932. jan. 15., feb. 15., márc. 15., máj. 15., jún. 15.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla. Debrecen, Tiszántuli Mezőgazdasági Kamara. Az egyik hátsó borítója hiányos, a borítók foltosak.
2624281
17104
433
1941 Penyigey M. Dénes: Adatok a vetési varjak XVIII. századvégi és XIX. századeleji telepes fészkeléseihez és kártételeihez Debrecen Sz. Kir. Város levéltárából. Különlenyomat. Debrecen, 1941., "Debreceni Szemle", 4 p. 2624462
17105
433
Barna Balázs: Gazdasági növények betegségei. Bp., 1912., Pallas, a borítón kis gyűrődéssel,foltos borítóval, 14 p. 2792876
17106
433
Gálfalvy Mária: A modern háztartás. Bp., [1937], Korszerű Könyvtár (Fővárosi-ny.) Kiadói papírkötés, regiszteres, kihajtható lapokkal, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzővel.
2624337
17107
433
váradi Szabó János: Az aratási mizériák megszüntetése. Különlenyomat. Bp., (1909.), McCormick Harvesting Machine C., 16 p. 2790409
17108
433
Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés dugványozás. Kincses Könyvek. Bp., 1960. Mezőgazdasági. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, szakadt, hiányos gerinccel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF