Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 51

Hajdú Ernőné: Főzzünk okosan. Bp.,1940, Officina. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító a borítóról hiányzik.
17097.

Rufpreis:
2 400 HUF

Borsody Mihály: Édesipari recepttörténeti gyűjtemény. Amit déd- és nagyanyáink sütöttek. Bp.,1991., Gravital. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés.
17098.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db szakácskönyv - Arab konyha, Kínai főzőiskola, Félszáz régi magyar vadétel Gundel Imre válogatásában. Változó kötésben, jó állapotban.
17099.

Rufpreis:
2 800 HUF
10

1945 "Készülj a télre" jótanácsok gyümölcs- és zöldségeltevéshez, 20p
17100.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kapitány Mária: 50 ebéd. Felelet: "Mit főzzek?" kérdésre. Bp., 1938, Szerzői, (Európa-ny.), 68 p. VI. kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos lapokkal.
17101.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mezőgazdasági kisérletügyi intézmények Magyarországon. Közrebocsájtja: A M. Kir. Földmívelésügyi Ministerium Mezőgazdasági Kísérletügyi Központi Bizottsága. A M. Kir. Földmívelésügyi Minister Kiadványai 8. sz. Bp., 1900., Pallas, 60+4 p.+9 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval, a borítón bejegyzéssel, aláhúzásokkal.
17102.

Rufpreis:
1 600 HUF

1932 Tiszántuli Gazdák. Gazdasági szaklap X. évf. 1-3. és 5-6. számai, (1932. jan. 15., feb. 15., márc. 15., máj. 15., jún. 15.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla. Debrecen, Tiszántuli Mezőgazdasági Kamara. Az egyik hátsó borítója hiányos, a borítók foltosak.
17103.

Rufpreis:
1 600 HUF

1941 Penyigey M. Dénes: Adatok a vetési varjak XVIII. századvégi és XIX. századeleji telepes fészkeléseihez és kártételeihez Debrecen Sz. Kir. Város levéltárából. Különlenyomat. Debrecen, 1941., "Debreceni Szemle", 4 p.
17104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barna Balázs: Gazdasági növények betegségei. Bp., 1912., Pallas, a borítón kis gyűrődéssel,foltos borítóval, 14 p.
17105.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gálfalvy Mária: A modern háztartás. Bp., [1937], Korszerű Könyvtár (Fővárosi-ny.) Kiadói papírkötés, regiszteres, kihajtható lapokkal, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzővel.
17106.

Rufpreis:
1 200 HUF

váradi Szabó János: Az aratási mizériák megszüntetése. Különlenyomat. Bp., (1909.), McCormick Harvesting Machine C., 16 p.
17107.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés dugványozás. Kincses Könyvek. Bp., 1960. Mezőgazdasági. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, szakadt, hiányos gerinccel.
17108.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF