1926 Tiszántuli gazdák. Tiszántuli Mezőgazdasági Kamara hivatalos lapja. IV. évf 1-24. sz. + 1926. márc. 16. rendkívüli szám. Szerk.: Rácz Lajos. Debrecen, Tiszántuli Mezőgazdasági Kamara, az első szám szakadt, az utolsó szám szakadt és az utolsó 1-2 lap hiányzik, a lapok nagy részének felső sarkain és két szám szélén szöveget nem érintő hiánnyal, kisebb szakadásokkal.
Suschka Rikárd: A magyar-óvári m. kir. gazdasági akadémia gazdaságának leírása és üzemterve. A mezőgazdasági szakoktatási intézmények gazdaságainak leírása és üzemtervei. I. füzet. Kiadja a Földmívelésügyi M. Kir. Minister. Magyar-Óvár, 1903., Czéh Sándor-ny.1 t.+4+36 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, sérült, elvált a füzettől, a lapszélek felső részén kis szöveget nem érintő hiányokkal.
Max Hesdörffer: Handbuch der praktischen Zimmergärtnerei. Berlin, 1924, Paul Parey, VIII+473+3 p. Fünfte, unveränderte Auflage. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott egészvászon kötésben, festett lapokkal, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
7 db szakácskönyv (közte egy duplum): Frank Júlia: Krumpliskönyv; Dr. Oetker: Grillezés; Édességek; Mai magyar konyha; Wok gyorsan és könnyedén; Hab a tortán... (2 db). Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés.
Bernát Jenő: Tanulmányok. Az agrárpolitika és a magyar agrármozgalom köréből. Bp., 1927, Pátra. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy lap sérült.