Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 51

17085.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1926 Mezőgazdaság és kertészet. Mezőgazdasági és közgazdasági havi folyóirat. III. évf. 1-12. sz, teljes évfolyam. Kissé foltos borítókkal.
17086.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1926 Tiszántuli gazdák. Tiszántuli Mezőgazdasági Kamara hivatalos lapja. IV. évf 1-24. sz. + 1926. márc. 16. rendkívüli szám. Szerk.: Rácz Lajos. Debrecen, Tiszántuli Mezőgazdasági Kamara, az első szám szakadt, az utolsó szám szakadt és az utolsó 1-2 lap hiányzik, a lapok nagy részének felső sarkain és két szám szélén szöveget nem érintő hiánnyal, kisebb szakadásokkal.
17087.

Rufpreis:
4 000 HUF

17088.

Rufpreis:
1 600 HUF

Suschka Rikárd: A magyar-óvári m. kir. gazdasági akadémia gazdaságának leírása és üzemterve. A mezőgazdasági szakoktatási intézmények gazdaságainak leírása és üzemtervei. I. füzet. Kiadja a Földmívelésügyi M. Kir. Minister. Magyar-Óvár, 1903., Czéh Sándor-ny.1 t.+4+36 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, sérült, elvált a füzettől, a lapszélek felső részén kis szöveget nem érintő hiányokkal.
17089.

Rufpreis:
2 000 HUF

17090.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Max Hesdörffer: Handbuch der praktischen Zimmergärtnerei. Berlin, 1924, Paul Parey, VIII+473+3 p. Fünfte, unveränderte Auflage. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott egészvászon kötésben, festett lapokkal, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
17092.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Melius Péter: Herbárium. Az fáknak, füveknek nevekről, természetekről és hasznairól. Bevezető tanulmánnyal és magyarázó jegyzetekkel sajtó alá rendezte: Szabó Attila. Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
17093.

Rufpreis:
2 000 HUF

Saly Noémi: Szerzetesek asztalánál. Bp., 2017. M. Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben
17094.

Rufpreis:
2 000 HUF

7 db szakácskönyv (közte egy duplum): Frank Júlia: Krumpliskönyv; Dr. Oetker: Grillezés; Édességek; Mai magyar konyha; Wok gyorsan és könnyedén; Hab a tortán... (2 db). Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés.
17095.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bernát Jenő: Tanulmányok. Az agrárpolitika és a magyar agrármozgalom köréből. Bp., 1927, Pátra. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy lap sérült.
17096.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF