Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 51

Lengyel Géza: Méhek és virágok. Bp., 1943., Országos Magyar Méhészeti Egyesület. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, a borító sérült, hiányos foltos, kissé foltos lapokkal, de maga könyv lapja hiánytalanul meg vannak.
17073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh Kálmán 2 db méhészeti műve:   Az akác és a méz. A akácméz begyűjtése. Várpalota, 1980., Várpalotai Méhészszakkör. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.;   Méhésztörténetek. Várpalota, 1980., Várpalotai Méhészszakkör. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.;
17074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Méhészek zsebkönyve. Szerk.: Faluba Zoltán. Bp., 1969., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17075.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes méhészeti könyvtétel, 3 db:   Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp., 1967., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.;   Faluba Zoltán: Mit, hogyan, miért a méhészetben? KHO. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.;   Szabó Károly: A méhész műhelyében. KHO. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.;   Változó állapotban, kissé kopott, kissé foltos borítókkal.
17076.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szakats mesterségnek könyvetskéje. Mellyben külömbkülömbféle válogatott tzifra, jó, egésséges, hasznos, tiszta és szapora étkeknek megkészítése, sütése és főzése, mintegy élés-kamrában, rövideden leirattatik, és kinek-kinek hasznára leábrázoltatik. Bp.,2007, Pytheas. Az 1698-as kolozsvári Misztótfalusi Kiss Miklós-féle kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
17077.

Rufpreis:
5 000 HUF

Házi cukrászat és befőttek könyve. Összeállította Sárosi Bella. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 166+8 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, körbevágott, foltos lapokkal.
17078.

Rufpreis:
2 800 HUF

Stern Marianna: Olajszakácskönyv. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17079.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Rombay Dezső: Gazdák tanácsadója. Bp., 1902. Pallas. Irredenta Hiszekegy ima belepecsételve. Fűzve, javított kiadói borítóval 267p.
17080.

Rufpreis:
3 000 HUF

17081.

Rufpreis:
4 000 HUF

17082.

Rufpreis:
4 000 HUF

17083.

Rufpreis:
4 000 HUF

17084.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF