Antik

Zahl der Lose: 282

Olasz ezüstözött borhűtő, jelzett, kopott, m: 23 cm
11913.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüstözött porcukorszóró, jelzett, kopott, m: 20 cm
11914.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüstözött pecsenyés tál, jelzés nélkül, kopott, 41x31 cm
11915.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gazdagon faragott fa velencei fazáttált tükör szép állapotban. 60x46 cm
11916.

Rufpreis:
10 000 HUF
17

Coach táska, szép állapotban, 24x32 cm
11917.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bassano és Gmunder dísztányér, kerámia, jelzett, kopott, d: 19,5-22 cm
11918.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Pompöös Harald Glockler táska, kopott, 25x33 cm
11919.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik csont és halcsont szerelékű bársony női színházi táska, kopott, 25x24 cm
11920.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagyméretű régi rajzmappa / album, rendkívül díszes, domborműves bőr borítóval, "SA" monogrammal. Jelzett: Gácsik István, Kelenvölgy. 1920-1940 körül. Korának megfelelő kopásokkal, belső részén sérüléssel, 51x39 cm
11921.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Régi Gritzner fém doboz, szép állapotban, 8x17 cm
11922.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ikon: Hodigitria. Nyomat, fém okláddal. Üvegezett korabeli keretben. 19x16cm
11923.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Régi fadoboz, kulcs nélkül, 10x17x10 cm
11924.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF