Antik Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2784432
11913
432
Antique
Olasz ezüstözött borhűtő, jelzett, kopott, m: 23 cm 2784433
11914
432
Antique
Ezüstözött porcukorszóró, jelzett, kopott, m: 20 cm 2784436
11915
432
Antique
Ezüstözött pecsenyés tál, jelzés nélkül, kopott, 41x31 cm
2786536
11916
432
Antique
Gazdagon faragott fa velencei fazáttált tükör szép állapotban. 60x46 cm 2784426
11917
432
Antique
Coach táska, szép állapotban, 24x32 cm
2784427
11918
432
4800
Antique
Bassano és Gmunder dísztányér, kerámia, jelzett, kopott, d: 19,5-22 cm
2784424
11919
432
Antique
Pompöös Harald Glockler táska, kopott, 25x33 cm
2784423
11920
432
Antique
Antik csont és halcsont szerelékű bársony női színházi táska, kopott, 25x24 cm
2779347
11921
432
Antique
Nagyméretű régi rajzmappa / album, rendkívül díszes, domborműves bőr borítóval, "SA" monogrammal. Jelzett: Gácsik István, Kelenvölgy. 1920-1940 körül. Korának megfelelő kopásokkal, belső részén sérüléssel, 51x39 cm 2780061
11922
432
Antique
Régi Gritzner fém doboz, szép állapotban, 8x17 cm
2780126
11923
432
Antique
Ikon: Hodigitria. Nyomat, fém okláddal. Üvegezett korabeli keretben. 19x16cm 2780089
11924
432
Antique
Régi fadoboz, kulcs nélkül, 10x17x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF