Antik

Zahl der Lose: 282

Régi bronz lámpa, nincs kipróbálva, kopott, m: 58 cm
11901.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Régi szarvasagancs kopott, h: 50 cm
11902.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik római használati tárgyak egy tálcával
11903.

Rufpreis:
4 000 HUF

Orosz aranyozott kaviártartó, 2 db, üvegbetétekkel, korának megfelelő állapotban, jelzett, d: 4,5 cm
11904.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik távcső, jelzés nélkül, ép lencsékkel, kopott, borítása sérült, hiányos. Eredeti, viseltes bőr tokjában, 14,5x14 cm
11905.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db faragott fa falióra oromdísz. Lakkozott 33 cm, 43 cm
11906.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Habüst, sütőforma, füles tál, fém és réz, kopott, sérült, d: 16-25 cm
11907.

Rufpreis:
10 000 HUF

Antik vörösréz, török kanna, sérült, m: 28 cm
11908.

Rufpreis:
12 000 HUF

Régi bronz lámpa, működik, kopott, m: 38 cm
11909.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Moritz Hacker ezüstözött cukordoboz, jelzett, kopott, 10x13 cm
11910.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kő hamutál, bronz kacsával, kopott, 15x15 cm
11911.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Régi ón korsó, kopott, jelzés nélkül, m: 31 cm
11912.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF