Antik Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2788087
11901
432
Antique
Régi bronz lámpa, nincs kipróbálva, kopott, m: 58 cm 2788120
11902
432
Antique
Régi szarvasagancs kopott, h: 50 cm
2746864
11903
432
Antique
Antik római használati tárgyak egy tálcával 2783427
11904
432
Antique
Orosz aranyozott kaviártartó, 2 db, üvegbetétekkel, korának megfelelő állapotban, jelzett, d: 4,5 cm 2777053
11905
432
Antique
Antik távcső, jelzés nélkül, ép lencsékkel, kopott, borítása sérült, hiányos. Eredeti, viseltes bőr tokjában, 14,5x14 cm 2788482
11906
432
6500
Antique
2 db faragott fa falióra oromdísz. Lakkozott 33 cm, 43 cm 2784448
11907
432
Antique
Habüst, sütőforma, füles tál, fém és réz, kopott, sérült, d: 16-25 cm
2784452
11908
432
Antique
Antik vörösréz, török kanna, sérült, m: 28 cm
2784454
11909
432
Antique
Régi bronz lámpa, működik, kopott, m: 38 cm
2784445
11910
432
Antique
Moritz Hacker ezüstözött cukordoboz, jelzett, kopott, 10x13 cm 2784442
11911
432
Antique
Kő hamutál, bronz kacsával, kopott, 15x15 cm
2784431
11912
432
Antique
Régi ón korsó, kopott, jelzés nélkül, m: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF