Antik

Zahl der Lose: 282

Német Böker vadászkés, Solingen acél, bőrtokban, h: 30 cm
11865.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Antik kínai tubákos üveg, jelzett, szép állapotban, m: 6 cm
11866.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Antik lornyon, teknőc páncél és gyöngyház, korának megfelelő állapotban, h: 17 cm
11867.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

11868.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Balaton, Tihanyi Apátság dísztál, öntött bronz, kopásokkal, d: 29 cm
11869.

Rufpreis:
8 000 HUF

Függő, indiai áttört réz 35 cm
11870.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Art deco alabástrom fényképtartó, üveg nélkül, apró kopásnyomokkal, 4x5x13 cm
11871.

Rufpreis:
2 000 HUF

MOGÜRT iparművész fém doboz. Jelzett. 10x15 cm
11872.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db ezüstözött nyelű evőpálcika, kis kopásnyomokkal, h: 23 cm
11873.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi csont szipka, h: 11 cm
11874.

Régi csont szipka, h: 11 cm

Rufpreis:
1 800 HUF

Görög ortodox fali szentkép, ezüstözött fém dombormű, fa alapon. Jelzett, hátoldalán etikettel és pecséttel, 20x16 cm
11875.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kitagawa Utamaro (1753-1806): Takashima Ohisa. Reprodukciós fametszet, papír, jelzett, 38,5x25,5 cm.  A nyomat modellje feltehetően Takashima Chobei lánya, aki egy teaház tulajdonosa volt Ryogoku Yagenbori városában.   Utamaro a japán fametszetek nagy mestere. Női szépséget keresett, így egyedi stílust alkotott, és új korszakot teremtett a fametszetek területén. 1790-ben eredeti új nyomatokat készített gyönyörű nőkről, elérve saját stílusának csúcsát. Ez a nyomat félhosszú alakokat ábrázolt, csak néhány színt és egyszerűsített Kimono-mintákat használt, hogy a nők eredendő szépségét, azaz az eleganciát, kecsességet, kedvességet és kacérságot ábrázolja. A színek és vonalak pazarlásának kiküszöbölése még inkább fokozta a szépséget, ami teljesen különbözik minden korábbi nyomatoktól, amelyek csak a nők felszínes szépségét ragadták meg. Az itt látható darab az eredetinek a reprodukciója.
11876.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF