Bücher: Technik Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2763523
17234
432
Books: Technics
Balogh József: Villamos csengettyük és házi telefonok. Bp., 1913., nyn., 182 p. Stencilezéssel sokszorosított. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült, borítóval. 2612056
17235
432
Books: Technics
Koroknai Ákos: A Ganz műszer művek története. Bp.,1975. Ganz. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval 2733760
17236
432
Books: Technics
Zathureczky Miklós: A Zathureczky és Dávid ikercsaládok története. 1200-1941. Bp., én., Jövő-ny., 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval, hiányzó táblákkal, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
2778377
17237
432
Books: Technics
Bakondi Károly - Kardos Árpád: A gépgyártás technológiája I. köt.: Forgácsolás. Bp., 1963., Tankönyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 2600 példányban.
2782071
17238
432
Books: Technics
Thorday Zoltán: Kisvasutak Magyarországon. Bp., 1989, MÁV Vezérigazgatóság. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. 2700647
17239
432
Books: Technics
2777698
17240
432
Books: Technics
Repülőgépszerkezettan. Összeáll.: Benis László. Bp.,(1954.), Magyar Repülő Szövetség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF