Bücher: Technik Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2787618
17222
432
15000
Books: Technics
Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1913. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
2777936
17223
432
Books: Technics
Kolozsváry Béla: Vászonkajak építése. 3 tervrajz melléklettel. Bp., é.n. Németh József. Kissé koszos papírkötésben 27p
2787994
17224
432
Books: Technics
2788004
17225
432
Books: Technics
Pásztor Gedeon-Szepessy Andrásné-Kékesi Tamás: Színesfémek metallurgiája. Bp., 1990., Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
2740877
17226
432
Books: Technics
2786137
17227
432
Books: Technics
Schreiber József: Automobilisták zsebkönyve. Bp.,1941., Auto és Motorújság. Tizenharmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, hullámos lapokkal 2740925
17228
432
Books: Technics
2756094
17229
432
900
Books: Technics
US Air force museum SAM 26000 JFK's Air Force One 189p.
2778435
17230
432
Books: Technics
Polski Fiat 126P típusú személygépkocsi javítási kézikönyve. Bp., 1989, Autóker. Fekete-fehér ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2783873
17231
432
Books: Technics
Modern Kézimunkák. Összeáll.: Kun Anna. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp., 1979., Közgazdasági és Jogi. Kiadói kissé szakadt papírmappában.
2778432
17232
432
Books: Technics
Bálint László: Faipari technológia I. A faipari szakközépiskolák I. osztálya számára. Bp., 1983., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 3060 példányban. + Lele Dezső: Faipari technológia I. A faipari szakközépiskolák III. osztálya számára. Bp., 1983., Műszaki. Kiadói papírkötés. A borítókon kis kopásnyomokkal. Megjelent 3060 példányban. 2780462
17233
432
Books: Technics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF