Drucksachen Zahl der Lose: 378
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2766804
14821
431
Printed Materials
1952 Népsport aug 3. száma Helsinki olimpia eredményei és az Aranycsapat győzelme 2775535
14822
431
Printed Materials
1952 Berlin diplomáciai vacsora és kiállítás meghívó és jegy Sárdy Brutus festőművésznek 2767843
14823
431
Printed Materials
1954 Heti Műsor VII. évfolyam 52. szám
2706380
14824
431
Printed Materials
2766796
14825
431
Printed Materials
1955 A Kazincbarcika - építkezések és üzemek dolgozóinak lapja 2750950
14826
431
Printed Materials
2653170
14827
431
Printed Materials
1955 Roma I. Antonio Carbonati (1893-1956) festőművész rézkarcairól készült reprodukciók, 12 db. Kiadói mappában, 42x29,5 cm.
2771109
14828
431
Printed Materials
1956 "Munkások, magyar dolgozók!" - az Ideiglenes Intézőbizottság röplapja, hajtott
2771087
14829
431
Printed Materials
1956 "Kádár János a Központi Vezetőség első titkára" falragasz, hajtott, 29×22 cm 2751214
14830
431
Printed Materials
1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 3 db száma: okt. 31., nov. 1., és 6., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, Nagy Imre beszéde stb.), szakadásokkal, sérülésekkel
2771122
14831
431
Printed Materials
1956. október 26. Népszava, a Magyar Szervezetek Központi Lapja 84. évfolyam 253. szám, címlapon a magyar szakszervezetek programjával
2756199
14832
431
Printed Materials
1956 3 db forradalmi újság: Magyar Nemzet XIX. évf. 254. és 255. sz., 1956. okt. 31. - nov. 1. + Magyar Honvéd I. évf. 3. sz., 1956. nov. 1. Vegyes állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF