Drucksachen

Zahl der Lose: 378

1952 Népsport aug 3. száma Helsinki olimpia eredményei és az Aranycsapat győzelme
14821.

Rufpreis:
1 200 HUF

1952 Berlin diplomáciai vacsora és kiállítás meghívó és jegy Sárdy Brutus festőművésznek
14822.

Rufpreis:
4 000 HUF

1954 Heti Műsor VII. évfolyam 52. szám
14823.

Rufpreis:
800 HUF

14824.

Rufpreis:
1 200 HUF

1955 A Kazincbarcika - építkezések és üzemek dolgozóinak lapja
14825.

Rufpreis:
1 200 HUF

14826.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

14827.

Rufpreis:
2 000 HUF

1956 "Munkások, magyar dolgozók!" - az Ideiglenes Intézőbizottság röplapja, hajtott
14828.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 "Kádár János a Központi Vezetőség első titkára" falragasz, hajtott, 29×22 cm
14829.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 3 db száma: okt. 31., nov. 1., és 6., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel, Nagy Imre beszéde stb.), szakadásokkal, sérülésekkel
14830.

Rufpreis:
2 000 HUF

1956. október 26. Népszava, a Magyar Szervezetek Központi Lapja 84. évfolyam 253. szám, címlapon a magyar szakszervezetek programjával
14831.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 3 db forradalmi újság: Magyar Nemzet XIX. évf. 254. és 255. sz., 1956. okt. 31. - nov. 1. + Magyar Honvéd I. évf. 3. sz., 1956. nov. 1. Vegyes állapotban.
14832.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF