Drucksachen

Zahl der Lose: 378

1934 SS Sierra Cordoba, Lloyd-Ostseefahrt gőzhajó reggeli menükártyája
14761.

Rufpreis:
1 600 HUF

1935 Zsebnaptár, festett lapélekkel, néhány bejegyzéssel
14762.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1935-1956 5 db magyar idegenforgalmi és egyéb kiadvány, füzet, vegyes állapotban
14763.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 A berlini olimpiai sportcsarnok és egyéb létesítmények ismertető füzete térképpel, ázásnyomokkal, 16p
14764.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

14765.

Rufpreis:
10 000 HUF

14766.

Rufpreis:
12 000 HUF

1936 Jelitai József: Bernoulli Dániel és János egykorú Teleki-útinaplók és levelek tükrében, különlenyomat a "Matematikai és Fizikai Lapok" XLIII. kötet 2. füzetéből
14767.

Rufpreis:
1 000 HUF

1936 A Pannonhalmi Szent Benedek-rend Győri Katolikus Czuczor Gergely Gimnáziumának értesítője az 1935-36. iskolai évről. Győr, 1936, Győregyházmegyei Alap-ny. (Benne: Ferenczy Viktor: Jedlik Ányos István élete és alkotásai. 1800-1895. I. rész: Életének első félszázada - Jedlik a szódavízgyártás történetében - Érdemei az optikai rácsok terén.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
14768.

Rufpreis:
1 200 HUF

14769.

Rufpreis:
1 000 HUF

1937-1944 Vegyes női divatlap tétel, közte 10 db Magyar Nők Lapjával, 8 db Magyar Uriasszonyok Lapjával,
14770.

Rufpreis:
1 400 HUF
16

1937 A magyar érdemrend, a magyar arany, ezüst és bronz érdemkereszt és a magyar érdemérem alapszabályai. Bp., 1937, M. Kir. Állami Nyomda. 9 p. Papírkötés nemzeti színű zsinórfűzéssel, hajtásnyommal, borító szélén apró sérülésekkel. 30x20,5 cm
14771.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1938 Erdélyi Helikon írói tizedik marosvécsi találkozójukon, csoportkép többek közt Kós Károly alakjával, nyomat, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 11,5x16,5 cm
14772.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF