Drucksachen Zahl der Lose: 378
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2648077
14749
431
Printed Materials
cca. 1930 Ausztria gyógy és fürdőhelyei, fekete-fehér fényképekkel, prospektus.
2648113
14750
431
Printed Materials
1930. Ausztria prospektus. Kiadja a Bundesministerium für Handel und Verkehr Wien. Kihajtható prospektus. Foltos állapotban.
2647451
14751
431
4800
Printed Materials
cca. 1930. Venezia Lido. Velence látványosságai, fekete-fehér fényképekkel, kihajtható prospektus. Korának megfelelő állapotban, kopott kiadói papírkötésben, hajtásnyomokkal.
2648089
14752
431
Printed Materials
cca. 1930 Az érdekes Németország, fekete-fehér fényképekkel, prospektus.
2579644
14753
431
Printed Materials
cca 1930 Temető fejfák a hódmezővásárhelyi kálvinista temetőből. 2 db nyomtatvány. Egyik Sz. jelzéssel. 11x24 cm, 12x29 cm, apró szakadásokkal
2484010
14754
431
Printed Materials
1930 Galeria Clasicilor - Pictura Renasterii. Arad, 1930. 60 planse colorate. 60 t. Egészvászon kötésű mappában 2766567
14755
431
Printed Materials
1930-36 A Földgömb c. folyóirat 8 db száma, részben sérült gerinccel, elváló kötéssel és tűzés mentén foltos borítóval és lapokkal 2757248
14756
431
Printed Materials
1930 Meghívó a Turul Szövetség Verbőczy Bajtársi Egyesület által rendezett táncestélyre
2750905
14757
431
Printed Materials
1933 A Pesti Napló képes mellékletei, teljes évfolyam, 1933. jan. 1. - dec. 17., rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, számos érdekes fotóval. Egybekötve, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
2769735
14758
431
Printed Materials
1933 A Földgömb, a Magyar Földrajzi Társaság folyóirata IV. évf. 4 és 5. sz., 1933. május - április 2769489
14759
431
Printed Materials
1934 SS Sierra Cordoba, Lloyd-Ostseefahrt gőzhajó reggeli menükártyája
2558291
14760
431
3400
Printed Materials
1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF