Drucksachen

Zahl der Lose: 378

14943.

Rufpreis:
3 000 HUF

2010 Takács Ildikó (?-): Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 31×26 cm
14944.

Rufpreis:
2 000 HUF

2010 Takács Ildikó (?-): Angel flying above Budapest at night. Nyomat, papír, jelzett, 37×21,5 cm
14945.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 2010 4 db medvéket ábrázoló fali naptár 30x30 cm
14946.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 2010-2020 Takács Ildikó (?-): Grand Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 26,5×27,5 cm
14947.

Rufpreis:
2 000 HUF

2015 Takács Ildikó (?-): Magic night at Synagogue - Budapest, zsinagóga. Nyomat, papír, jelzett, 34,5×26 cm
14948.

Rufpreis:
2 000 HUF

2015 Takács Ildikó (?-): Opera, Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 34,5×26 cm
14949.

Rufpreis:
2 000 HUF

2016 Német nyelvű napi kalendárium
14950.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Kompozíció. Ofszetnyomat, papír, nyomtatott jelzéssel. Lapszéli apró szakadással. 20x30 cm.
14951.

Rufpreis:
3 000 HUF

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Női hátakt. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 27x21 cm
14952.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Meisner jelzéssel: Czieszyn. Nyomat, papír, üvegezett fakeretben. 14,5x28,5 cm
14953.

Rufpreis:
2 000 HUF

Claude Monet (1840-1926): La promenade. Ofszet nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 32x43 cm
14954.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF