Drucksachen Zahl der Lose: 378
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2417781
14943
431
Printed Materials
2749516
14944
431
Printed Materials
2010 Takács Ildikó (?-): Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 31×26 cm
2749511
14945
431
Printed Materials
2010 Takács Ildikó (?-): Angel flying above Budapest at night. Nyomat, papír, jelzett, 37×21,5 cm
2774753
14946
431
Printed Materials
cca 2010 4 db medvéket ábrázoló fali naptár 30x30 cm 2749495
14947
431
Printed Materials
cca 2010-2020 Takács Ildikó (?-): Grand Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 26,5×27,5 cm
2749519
14948
431
Printed Materials
2015 Takács Ildikó (?-): Magic night at Synagogue - Budapest, zsinagóga. Nyomat, papír, jelzett, 34,5×26 cm
2749500
14949
431
Printed Materials
2015 Takács Ildikó (?-): Opera, Budapest. Nyomat, papír, jelzett, 34,5×26 cm
2631529
14950
431
Printed Materials
2016 Német nyelvű napi kalendárium
2774521
14951
431
Printed Materials
Hincz Gyula (1904-1986): Kompozíció. Ofszetnyomat, papír, nyomtatott jelzéssel. Lapszéli apró szakadással. 20x30 cm.
2769670
14952
431
3400
Printed Materials
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Női hátakt. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 27x21 cm 2767692
14953
431
Printed Materials
Meisner jelzéssel: Czieszyn. Nyomat, papír, üvegezett fakeretben. 14,5x28,5 cm
2359633
14954
431
Printed Materials
Claude Monet (1840-1926): La promenade. Ofszet nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 32x43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF