Imrédy Béla a vádlottak padján. Szerk., a bevezető tanulmányokat írta, az időrendi táblázatot és a szereplő személyek adattárát összeáll.: Sipos Péter. Párhuzamos Archívum. Bp., 1999, Osiris-Budapest Főváros Levéltára, 612+(4) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Bäder Andor: A nő. I.-II. köt. I. köt.: Biológiai szerepe a társadalomban az őskortól a reneszánszig.; II. köt.: Biológiai szerepe a társadalomban a reneszánsztól a 18. század végéig. Bp., 1964-1968., Medicina. Kiadói műbőr-kötés.
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I-II. kötet. Bp., 1984, ÁKV. Az 1899-es kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott műbőr kötésben.
César de Saussure: Törökországi levelek és útirajzok 1730-1739. Ford. Antal László. Függelékben közölt egyes dokumentumokat fordította a magyar tárgyú jegyzeteket írta: Kovács Ilona. A török tárgyú jegyzeteket és szómagyarázatokat írta: Hóvári János. Bp., 1999., Pallas Stúdió - Attraktor Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 könyvben. Bp., 1985. Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kiadói papír dísztokban, jó állapotban.
John R. Hinnels: Perzsa Mitológia. Ford.: Péri Benedek. A mítoszok világa. Bp., 1992, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.