Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 105

Gyles Brandreth: Károly és Kamilla. Egy szerelem története. Ford.: Dobos Lídia. Bp.,2006.,Gabo. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15622.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lengyel László: Pártházból a palotába. Universitas Politológia. Bp., 1998, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15623.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sorsdöntések. A kiegyezés - 1867. A trianoni béke - 1920. A párizsi béke - 1947. Összeáll., szerk., az előszót és a magyarázó jegyzeteket írta: Gerő András. Bp.,1989,Göncöl. Két térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
15624.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gesta Romanorum. Középkori elbeszélések. Vál. és ford: Boronkai István. V. Kovács Sándor utószavával. Reich Károly illusztrációival. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
15625.

Rufpreis:
1 400 HUF

Edgar Wallace: A titokzatos banda. Bp., é.n. Palladis. Kopott kiadói vászonkötésben
15626.

Rufpreis:
1 200 HUF

Esterházy Péter- Szebeni András: A vajszínű árnyalat. 1988-. Bp, 1993, Pelikán Kiadó. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincen sérülésnyommal, a borító sarkain gyűrődésnyomokkal.
15627.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rácz István: A vikingek öröksége. Bp., 1983, Képzőművészeti. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
15628.

Rufpreis:
1 200 HUF

A magyar kiállítások és vásárok 150 éve. Szerk.: Kaplyag Imre. Bp.,[1992],Hungexpo. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15629.

Rufpreis:
1 400 HUF

Györffy László: Asztrológia. Bp., 1935, Kókai Lajos. Átkötött kopott félvászon-kötés.
15630.

Rufpreis:
1 800 HUF

Széchenyi István: Napló. Bp., 1978, Gondolat, 1534+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + ."Diszharmónia és vakság." Széchényi István utolsó napjainak dokumentumai. Válogatta, a szövegeket gondozta, a jegyzetek írta Fenyő Ervin. Fordították többen. Bp., 2001., Magyar Könyvklub. Kiadói műbőr-kötés.
15631.

Rufpreis:
1 600 HUF
14

Magyarország gazdaságtörténete a honfoglalástól a 20. század közepéig. Szerk.: Honvári János. Bp., 2000., Aula Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15632.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

Ács Tivadar: A genovai lázadás. A Magyar Nemzeti Igazgatóság regénye. 1859-1861. Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3550 példányban.
15633.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF