Uhren Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2690712
11817
430
Watches
Sicura automata, női karóra, arany számlappal, fém szíjjal, működik, szép állapotban, d: 25 mm
2690709
11818
430
Watches
Seiko Hi-Beat automata, női karóra, kék számlappal, bőr szíjjal, működik, szép állapotban, d: 24 mm 2714504
11819
430
24000
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, 1880 körül, mechanikus szerkezettel, kulccsal, nem működik, jelzett. D: 45mm
2710073
11820
430
Watches
Duplafedeles, ezüst külső tokos Remontoir zsebóra, másodpercmutatós, hiányzó óra- és percmutatóval, kopott számlappal, a fedél belsejébe karcolt felirattal, d: 40 mm + Junghans fémtokos zsebóra lánccal, másodpercmutatós, d: 40 mm
2763502
11821
430
Watches
5 db-os óra tétel: Slava szovjet ébresztőóra, 11 köves, fém és bakelit házzal, d: 6,5 cm + 4 db vegyes karóra, nem kipróbáltak 2736405
11822
430
Watches
Olma, mechanikus fekete számlapos zsebóra, nikkelezett fém tokban, másodperc mutatóval, kopott, számlap sérült, füle hiányzik, működik, tisztításra szorul, jelzett tok. d:47cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF