11822.
Beendet 430. Fernauktion
Uhren
4 000 HUF
11
Olma, mechanikus fekete számlapos zsebóra, nikkelezett fém tokban, másodperc mutatóval, kopott, számlap sérült, füle hiányzik, működik, tisztításra szorul, jelzett tok. d:47cm