Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2735051
10361
430
Andy Warhol (1928-1987): Pepsi Cola. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 508/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 61x61 cm / Offset-ithography 2760359
10362
430
Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Téli vadászok. Olaj, farost jelzett, fakeretben. 43x67 cm 2762118
10363
430
Würtz Ádám (1927-1994): Alakok. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×32 cm 2763166
10364
430
Zajti Ferenc (1886-1961): Erdőrészlet. Akvarell, kréta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 43×61 cm 2515513
10365
430
2628634
10366
430
28000
2761378
10367
430
ZéKovács József (1951): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 2585434
10368
430
Zólyomi Katalin (?-): Virágok. Akril, farost, jelzett a hátoldalán, 30x30cm 2473595
10369
430
Zólyomi Katalin: Hullámzás. Akrill, papír. jelzés nélkül. Üvegezett, sérült műanyag keretben. 18x26cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF