Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 369

Andy Warhol (1928-1987): Pepsi Cola. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 508/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 61x61 cm / Offset-ithography
10361.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Téli vadászok. Olaj, farost jelzett, fakeretben. 43x67 cm
10362.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Würtz Ádám (1927-1994): Alakok. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×32 cm
10363.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zajti Ferenc (1886-1961): Erdőrészlet. Akvarell, kréta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 43×61 cm
10364.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

10365.

Rufpreis:
4 000 HUF

10366.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

ZéKovács József (1951): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben.
10367.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zólyomi Katalin (?-): Virágok. Akril, farost, jelzett a hátoldalán, 30x30cm
10368.

Rufpreis:
1 400 HUF
16

Zólyomi Katalin: Hullámzás. Akrill, papír. jelzés nélkül. Üvegezett, sérült műanyag keretben. 18x26cm
10369.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF