Zajti Ferenc (1886-1961): Erdőrészlet. Akvarell, kréta, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/430-Fernauktion/430.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500003/Zajti-Ferenc-1886-1961-Erdoreszlet-Akvarell-kreta-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-4~II2763166
2763166
10364
430
Beschreibung: Zajti Ferenc (1886-1961): Erdőrészlet. Akvarell, kréta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 43×61 cm
: pk