Foto Zahl der Lose: 432
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2758035
13217
430
Photo
cca 1940-1950 Bp., Babcock-Wilcox kazánok a Székesfővárosi Közlekedési Rt. erőtelepén, Ganz Danubius Rt., kartonlapra kasírozott fotó, hátoldalán feliratozva, szélén kis sérülésekkel, 28x22 cm
2764060
13218
430
Photo
cca 1916-1942 Vegyes fotó tétel, 3 db, rajta téli fotókkal, valamint 1 kisiklott vonattal, 11x17 cm és 17x26 cm közötti méretben 2758030
13219
430
Photo
1970 "Pop-Fesztivál Skandinávia", amatőr művészfotó, a hátoldalon feliratozva, 24x18 cm
2758012
13220
430
Photo
cca 1987 4 db régi mozdonyokat, illetve HÉV szerelvényt ábrázoló fotó, közte három a hátoldalon pecséttel jelzett (fényképezte Karai Sándor), 14x9 cm és 28x21 cm között 2759236
13221
430
Photo
1905 Baja, I. és II. osztályos tanulók tablóképei, 2 db fotó, sérült kartonon, 22x16,5 cm
2759149
13222
430
4600
Photo
cca 1930-1960 Családi fotóalbum, kb. 150 db vegyes fotóval (közte több budapesti, külföldi utazások, stb.), vegyes méretben. Harántalakú, zsinórfűzéses régi albumban. 2761375
13223
430
Photo
1923 Davidovics Géza fényképész, holokauszt-túlélő, fiáról készített felvétele. Jelzett, feliratozott fotó, kartonra kasírozva, hártyapapírral, 23,5x17,5 cm 2764604
13224
430
Photo
cca 1960 -1970 Az MTV vezető híradósai, köztük Matúz Józsefné, nagyméretű fotó, hátoldalán feliratozott, ragasztásnyomokkal, 30x24 cm
2507187
13225
430
Photo
7 db keményhátú + 4 db egyéb fotó, benne érdekes, feliratozottak is 2586707
13226
430
Photo
Nem élhetek muzsikaszó nélkül és a Magyarok c .film 6 db film fotója. 24x18cm
2634950
13227
430
Photo
cca 1900 Természettudományi tanszéken készült nagyméretű, keményhátú fotó 25x20 cm 2685580
13228
430
Photo
cca 1920-1940 Gyerekportrék, 4 db fotó, egyik Schnitzer marosvásárhelyi műterméből, 24×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF