1914 Budapest, Liszt Ferenc tér, Auguszta zenekar, karmester Szikla Adolf, kartonra kasírozott fotó Erdélyi műterméből, sarkán törésnyom, sérült karton, 22×29 cm
1902 Pozsony városi m. kir. posta-távirda és távbeszélő hivatal kezelő személyzetének csoportképe, Kárpáti Gyula posta-távirda főfelügyelő és hivatali főnök úrnak 25 éves szolgálati jubiluma emlékére, vintage fotó, Kozics Ede pozsonyi fényképész hidegpecsétjével jelzett, sérült, kartonra ragasztva, 27×37 cm
1933-1936 Családi úti fotók az 1933-1936-os évekből, rajta Kecskeméti Színházzal, vadásztársaságggal, balatonboglári, hévízfürdői, keszthelyi, szegedi monori fotókkal, rajta adriai fotókkal is: Laurana (Lovran), Lussinpiccolo (Mali Lošinj), Cherso (Cres)...stb. Feltehetőleg valami színházi társulathoz köthető személy hagyatékából. 8 kartonlapon, 89 fotó, sűrűn feliratozva, a fotók egy része hiányzik a kartonról, egy-két fotó sérült, a kartonokon sérülésnyommal, egy karton hiányos. Különféle méretben, kb. 8x5 és 9x14 cm közötti méretben.