Foto

Zahl der Lose: 432

1911 A mezőberényi Iparos Ifjúsági Egylet műkedvelői karácsonyi előadásának résztvevői, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon feliratozva, 17,5×23 cm
13205.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930-1940 Bártfa, Szent Egyed-templom részlet, hátoldalon feliratozott fotó, sarkán törésnyom, 23,5×17,5 cm
13206.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 Budapest, Liszt Ferenc tér, Auguszta zenekar, karmester Szikla Adolf, kartonra kasírozott fotó Erdélyi műterméből, sarkán törésnyom, sérült karton, 22×29 cm
13207.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1915-1946-47. kislány fotója, 22x16cm, és tablófotó, 9x14 cm
13208.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1984 Tokodaltáró, Dorogi Szénbányák brikettgyárának építése, tereprendezés (ZIL teherautók, betonmixer, markoló), 2 db fotó, 23x14 cm és 24x18 cm
13209.

Rufpreis:
800 HUF

1902 Pozsony városi m. kir. posta-távirda és távbeszélő hivatal kezelő személyzetének csoportképe, Kárpáti Gyula posta-távirda főfelügyelő és hivatali főnök úrnak 25 éves szolgálati jubiluma emlékére, vintage fotó, Kozics Ede pozsonyi fényképész hidegpecsétjével jelzett, sérült, kartonra ragasztva, 27×37 cm
13210.

Rufpreis:
1 000 HUF

1933-1936 Családi úti fotók az 1933-1936-os évekből, rajta Kecskeméti Színházzal, vadásztársaságggal, balatonboglári, hévízfürdői, keszthelyi, szegedi monori fotókkal, rajta adriai fotókkal is: Laurana (Lovran), Lussinpiccolo (Mali Lošinj), Cherso (Cres)...stb. Feltehetőleg valami színházi társulathoz köthető személy hagyatékából. 8 kartonlapon, 89 fotó, sűrűn feliratozva, a fotók egy része hiányzik a kartonról, egy-két fotó sérült, a kartonokon sérülésnyommal, egy karton hiányos. Különféle méretben, kb. 8x5 és 9x14 cm közötti méretben.
13211.

Rufpreis:
4 000 HUF

1925 Látogatók csoportképe a Vatikánban, a S. Damasso udvarban, üvegnegatív, borítékon feliratozva, 9x6,5 cm
13212.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Sétáló hölgy beazonosítandó helyszínen, színezett üvegdia, 8,5x8,5 cm
13213.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1910 4 db portré üvegnegatív, kopott, 12x9 cm
13214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szatócsbolt valahol Magyarországon. hímző asszony, cukorkák, stb. Látványos keményhátú fotó kartonon. 28 x23 cm
13215.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kis fotó tétel, keményhátú fotók , kabinet és vizitkártyák vegyes állapotban
13216.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF