Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2762039
15592
430
Books: Sports, Chess, Alpinism
Culi Nándor: A Pesti Hírlap sport almanachja az 1920/21 évre. 192 p + hozzákötve a 1921/22. év is. 112p. Korabeli félvászon kötésben, Ritka! 2762003
15593
430
Futball almanach 1920. negyedik évfolyam. Szerkeszti: Maros Imre. 96 p + hozzákötve: Benedek Aladár: Futballbíró a mellényzsebben. 140 p Korabeli félvászon kötésben, Ritka! 2762035
15594
430
dr. Ifj, Földessy János: Magyar football évkönyv. VI-XI. évfolyam az 1919/20 évre. IX. kiadás. 128 p Korabeli félvászon kötésben, Ritka! 2758669
15595
430
Rózsahegyi György: Karikatúra stadion. [Bp., 1983], Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Rózsahegyi György Rózsahegyi György (1940-2010) által Kertész Alíz (1935-) olimpiai bajnok tornász, edző részére. 2762854
15596
430
2763504
15597
430
Flórián Tibor - Varnusz Egon: Fischer és Szpaszkij. Bp., 1972., Sport. Kiadói papírkötés, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
2763121
15598
430
Bakcsi György: En Passant felügyelő kalandjai. Bp., 1972., Sport. Kiadói papírkötés, 2763118
15599
430
Papp Márió: Így sakkoztak ők! Bp., 2003, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2765185
15600
430
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-C. füzet: Támadó és védősportok: Cselgáncs (Jiu-Jitsu.) Bp., 1926, Stádium, 198 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
2759404
15601
430
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta: - - . Bp., 1941, szerzői kiadás (Stádium Rt.-ny.), 108 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
2762823
15602
430
Balázs D. Oszkár - M. Szabó Imre: Magyarok a Kilimandzsárón. H.n., 1985, Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
2681947
15603
430
Hecker Walter-Palágyi Béla: Ostorhegyes. (Könyv a fogathajtásról). Bp., 1987., Mezőgazdasági. Kiadói kopott kartonált papírkötésben, hiányzó gerinccel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF