2 db asztalitenisz könyv - Fodor Róbert (szerk.): 90 éves a Magyar Asztalitenisz Szövetség. H.n., é.n., Magyar Asztalitenisz Szövetség. + Table Tennis Dictionary in 6 languages. Bp., 2002, Hungarovox Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Szerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000., Magyar Labdarúgó Szövetség. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Török Ferenc: Fegyverük a sport. A Budapesti Honvéd fél évszázada. Bp, 1999, Budapesti Honvéd Egyesület. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.