Tétel

Rufpreis:

3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD

Beschreibung:

Keletéri: Fonyó Pál: Módszertani hitelemzések. A Rom. Kath. Népiskolák III. osztálya számára. Baja,1881, szerzői, 480 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, belső kötéstáblán régi címkével, címlapon intézményi bélyegzővel, borító hátulja kissé foltos, kissé sérült előzéklappal, néhány kevés kissé foltos lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert