Szent Biblia, az-az Istennek o és ujj testamentomában foglaltatott egész szent irás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Mellyet e' formában leg-elöször ki-nyomtattatott P[ethe] F[erenc]. + Ujj testamentom, az-az a' mi urunk Jesus Krisztusnak ujj szövetsége. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Mellyet e' formában leg-elöször ki-nyomtattatott P[ethe] F[erenc]. + Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven 'soltari. A frantzia nótáknak és verseknek mójdokra, magyar versekre fordittattak és rendeltettek Szentzi Molnar Albert által. Mellyeket e' formában leg-elöször ki-nyomtattatott P[ethe] F[erenc]. [Egy kötetben]. Ultrajektom [Utrecht], 1794, Altheer János, 736 p.+(2)+240 p.+92+(4) p. Viseltes egészvászon-kötésben, hiányokkal, tulajdonosi és ajándékozási bejegyzésekkel, "Somorjai Protestáns Önképző Kör 1901" bélyegzőkkel.
Jáki Szaniszló 3 db könyve: A tudomány megváltója. Bp., 1990, Ecclesia. Kiadói papírkötés, tollas és ceruzás jelölésekkel. + A papi cölibátus teológiája. Bp., 1998, Agapé-Ecclesia. Kiadói papírkötés. + Isten és a kozmológusok. Bp., 1992, Ecclesia. Kiadói papírkötés.
Kádár Lajos: A nagykanizsai református egyház története. Nagykanizsa, 1931, Gutenberg-Nyomda. Kiadói papírkötés, kötés a gerincnél elvált, egyébként jó állapotban.
Keletéri: Fonyó Pál: Módszertani hitelemzések. A Rom. Kath. Népiskolák III. osztálya számára. Baja,1881, szerzői, 480 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, belső kötéstáblán régi címkével, címlapon intézményi bélyegzővel, borító hátulja kissé foltos, kissé sérült előzéklappal, néhány kevés kissé foltos lappal.
Vallások könyve. Lao-Ce: Tao te king; A Korán szemelvényekben; Szent Ágoston vallomásaiból; Arany legenda (egy kötetben). Bp.,é.n. [cca 1947-1950], Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Cahtrein Győző: A Darwinismus erkölcstana. Spencer H. erkölcstanának bírálata. Temesvár, 1888, nyomatott a Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón. 194 p. Aranyozott egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.