Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 146
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2612569
15060
430
Books: Travelling, Local History
Gvadányi József:Pöstyéni förödés a' mellyet egy magyar lovas ezredbűl való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal, élő magyar nyelven, versekbe foglalt, ... Bp., 1921, Rózsavölgyi, 45+2+II+3 p. Az 1787-es kiadás faksimile kiadása. Kiadói papírkötés
2587209
15061
430
Bihari Mór: Óbuda felszabadulása és küzdelme az életért. Bp., 1965, MSZMP III. Kerületi Pártbizottsága. Kiadói papírkötés. 2744263
15062
430
Dr. Károly István: Budapesti utcajegyzék. 1981., Bp., Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés. Térkép melléklettel a hátuljában.
2744366
15063
430
Mecsek és környéke. Útikalauz. Karádi Károly (szerk). Bp., 1979., Ajándékozási bejegyzéssel. Hátoldalában térképpel. Műbőr kötéssel.
2742244
15064
430
Vigh Károly (szerk): Fejezetek Losonc történetéből. Pozsony., 2000., Kalligram., első kiadás. fekete-fehér ábrákkal. kartonált papírkötés , jó állapotban. 2762742
15065
430
Orbán Balázs: A Székelyföld. Válogatás. Szerk.: Katona Tamás. Kósa László utószavával. Bp., 1982, Európa. Kiadói papírkötés. 2586547
15066
430
2744451
15067
430
Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Budapest, én, Helikon. Irodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban.
2741937
15068
430
Tahin Gyula: Szentendre. Bp. én., Corvina. Kartonált papírkötéssel, jó állapotban. + Botocska Péter: Nagykőrös. Bp. én, Corvina. Kartonált papírkötéssel, jó állapotban.
2740052
15069
430
Békés megye sajtóbibliográfiája 1855-1973. Békéscsaba, 1974, Megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
2683219
15070
430
Janusz Podlecki - Wiktor Zin: Kraków - Rzeczywstosc i fantazja. Krakkó, 1983, Krajowa Agencja Wydawnicza. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Lengyel és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2632016
15071
430
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF