Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Schneider, Siegmund - Imendörffer, Benno: Mein Österreich, mein Heimatland. Illustrierte Volks Vaterlandskunde des Österreichen Kaiserstaates. I-II. köt. Wien, (1915), Verlag für vaterländische Literatur, 1 (színes cimkép) t.+XXIII+521 p.+27 t., 1 (színes címkép) t.+X+508 p.+28 t. Gazdag képanyaggal illusztrálva, szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel, kottákkal. Német nyelven. Kiadói díszes, aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos szennylapokkal, a borítókon némi kopással, összességében szép állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert