Jaszovszky Miklós-Barna Balázs: Mazőgazdasági és ipari ismeretek a polg. fiúiskolák első osztálya számára. Bp.,1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány lapon bejelöléssel.
Annales Historico-Naturales Musei Nationalis Hungarici. Vol. III. 1905. A Magyar Nemzeti Múzeum Természetrajzi Osztályának folyóirata III. köt. 1905. Szerk.: Horváth Géza. Bp., 1905., MNM, 4+582+2 p.+XIII p. + 4 sztl. lev. Korabeli félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.
Lindau, Gustav: Die mikroskopischen Pilze. [1-2. rész, egy kötetben.] Kryptogamenflora für Anfänger. Zweiter Band. Berlin, 1912-1922, Julius Springer, VI+(2)+24+276 p., (6)+11+301 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, belül jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.
József Antall- Géza Szebellédy: Aus den Jahrhunderten der Heilkunde. Semmelweis-Museum für Medizingeschichte., Bp., 1973., Kossuth., félvászon-kötés, papír védőborítóban. Jó állapotban.