Bücher: Militaria Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2763112
16561
430
Books: Military
Halmágyi Szabolcs - Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal, fotókkal illusztrálva. (Jelzésekkel, mesterjegyekkel!) Kiadói papírkötés 2715367
16562
430
Books: Military
Határőrök Kiskönyvtára sorozat 5 kötete: Szilvási Ferenc: Árnyékos oldal.; Soós Zoltán: Járőr nyomán.; Erdős Sándor: Hétköznapi történet.; Varga László: Koordináták.; Hiteles vallomások. Bp., 1981-1986., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kopott borítókkal.
2715359
16563
430
Books: Military
Határőrök Kiskönyvtára sorozat 4 kötete: Babai József: Csillagakció.; Pusztay Sándor: Jelszó nélkül.; Szabó József: Ragyogó reggelek.; H. Szabó József: Hűség és szerelem. Bp., 1984-1988., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kopott borítókkal, az egyik hátsó borítóján apró lyukkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF