Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 27

Icke-Schwalbe, Lydia: Das Schwert des Samurai. Berlin, 1979, Militäverlag der DDR. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. +  Lumír Jisl: Japanische Schwertzierate. Prague, 1967, Artia. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, egészen kis kopásnyomokkal a borítón, jó állapotban. +
16549.

Rufpreis:
1 800 HUF
39

Frontnapló. Benedek Sándor fronton töltött ideje és kalandjainak nehézségei. 1943. május hó 15 - 1944. december hó 21. Szerk.: Sallai Károlyné Benedek Katalin. Túrkeve,(2006), Beklen Nagykunsági Civil Társadalomért Alapítvány. Kiadói papírkötés.  Megjelent 600 példányban.
16550.

Rufpreis:
3 000 HUF

V. G. Reznyicsenko, I. N. Borovjev et alii: Harcászat. Ford.: Horváth Zoltán, Székely Béla, Kovács József. Bp., 1968., Zrínyi. 1. kiadás. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 1600 példányban.
16551.

Rufpreis:
1 000 HUF

16552.

Rufpreis:
2 800 HUF

L. Tarassuk: Antique European and American firearms at the Hermitage Museum. Moszkva, 1971, ? Iskusstvo. Orosz és angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, a papírborítón címkével.
16553.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tomsics Emőke: Háborúképek. Amatőrök és haditudósítók harctéri felvételei az első világháborúból. Bp., 2016, Magyar Nemzeti Múzeum-Kossuth Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16554.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Élet a hátországban a Nagy Háború idején. Vál. és szerk.: Domokos Anna, Palkóné Jády Melitta. Veszprém, 2018., Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16555.

Rufpreis:
1 200 HUF

Veress D. Csaba: A balatoni csata. Veszprém megye felszabadításának katonai története. (1944. dec. 1. - 1945. március 30.) (Veszprém,1977.), Veszprém M. Tanács V.B. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
16556.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Csonkaréti Károly: A Zenta cirkálóval kezdődött. Bánfalvy Ákos rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói papírkötés.
16557.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés.
16558.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dallos Jenő: Vonalparádé. Határőrök Kiskönyvtára Bp., 1982., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés.
16559.

Rufpreis:
800 HUF

Temesváry Ferenc: Kelet és nyugat között. Vezető a Történeti kiállítás fegyveranyagához. Bp, é.n., Népművelési Propaganda Iroda. Holics Gyula fekete-fehér és színes fotóival illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16560.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF