Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 100

Chris Scarre: Római császárok krónikája. A római birodalom császárkorának története. Bp.,2008, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan fóliában.
15716.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15717.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db könyv: István király emlékezete. Szerk.: Király László. Bp., 1987, Európa. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Csomor Lajos: Magyarország szent koronája. Vaj, 1988, Vay Ádám Múzeum Baráti Köre. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, védőborítón apró sérüléssel.
15718.

Rufpreis:
1 800 HUF

Matolcsy György: Amerikai birodalom. A jövő forgatókönyvei. Bp., 2015. Pageo. Kiadói papírkötésben
15719.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kopátsy Sándor: TETT A minőség társadalma. Bp., 2022. Pallas Athéné Kiadói vászonkötésben
15720.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db kiadvány: I. B. Brasinszkij: Szkíta kincsek nyomában. Fordította: Kovanecz Ilona. Bp., 1979, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborító nélkül. + Szkíták aranya. A leningrádi Ermitázs vendégkiállítása. Bp., 1985, Szépművészeti Múzeum. Kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
15721.

Rufpreis:
2 400 HUF

David C. Korten: Tőkés társaságok világuralma. Bp., 1996, Magyar Kapu Alapítvány EKF Hálózat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15722.

Rufpreis:
1 600 HUF

Badiny Jós Ferenc: Káldeától Ister-gamig. I. - A Sumír őstörténet. Buenos Aires, 1971, szerzői. 254 p. Első, emigráns kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóval.
15723.

Rufpreis:
3 000 HUF

16507.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16508.

Rufpreis:
800 HUF

16509.

Rufpreis:
2 000 HUF

16510.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF