Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 100

Mindszenty József: Emlékirataim. Bp., 2002, Magyarországi Mindszenty Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. + Horváth József: Mindszenty bíboros. Bp., 2002, Magyarországi Mindszenty Alapítvány. Kiadói papírkötés.
15703.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gyurkó László 2 könyve: Arcképvázlat történelmi háttérrel. + 1956. Előtanulmány és oknyomozás. Bp., 1982-1987, Magvető. Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés.
15704.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rácz Árpád (szerk.): A Hitler rejtély. In. Rubicon Tematikus Könyvek. 2006, Rubicon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15705.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zaisberger, Friederike - Hörmann, Fritz: Salzburg Schützen und Bürgergarden. Salzburg, 1996, Landesverband Salzburger Volkskultur. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15706.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szita Szabolcs: Magyarok az SS ausztriai lágerbirodalmában. Bp., 2000, Magyarországi Zsidó Kulturális Örökség Közalapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15707.

Rufpreis:
800 HUF

II. világháborúval kapcsolatos könyvek: Fehér Lajos: Harcunk Budapestért Bp., 1945. Szikra, Darvas József? Város az ingoványon, Bp., 1949. Szikra, Kivel mi történt. Riportlexikon a sorsforduló szereplőiről és vértanuiról. Sérült lapokkal., Tóth Sándor: A szövjet hadsereg felszabadító hadműveletei hazánkban. Bp., 1955. Szikra. Kiadói papírkötés. Nagyrészt jó állapotban
15708.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eyewitness - History of the World. The Essential Multimedia Refenerce Guide to World History. New York, 1995, Dorling Kindersley. Interaktív világtörténelmi enciklopédia CD, angol nyelven, kiadói kartontokban.
15709.

Rufpreis:
3 000 HUF

Donald Jackson: Alphabet. Die Geschichte vom Schreiben. Frankfurt am Main, 1981, Wolfgang Krüger Verlag. Számos képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15710.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Anjou legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1973, Magyar Helikon. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15711.

Rufpreis:
2 400 HUF

Marczali Henrik: Az ellenreformáció kora. Reformok és ellenreformok. Bp., é.n., Révai. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15712.

Rufpreis:
1 600 HUF

László Gyula: Árpád népe. Badics Ilona, Dienes Ö. István, László Gyula, Marton Magda és Nagy András rajzaival illusztrálva. Bp., 1988., Helikon, 176+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Benne László Gyula két kiállítási prospektusával (László Gyula rajzainak kiállítása, Kortársaim László Gyula kiállítása (1976.)
15713.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lévárdy Ferenc: Pipázó eleink. Bp.,é.n.,Y-Metró Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15715.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF