Szita Szabolcs: Magyarok az SS ausztriai lágerbirodalmában. Bp., 2000, Magyarországi Zsidó Kulturális Örökség Közalapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
II. világháborúval kapcsolatos könyvek: Fehér Lajos: Harcunk Budapestért Bp., 1945. Szikra, Darvas József? Város az ingoványon, Bp., 1949. Szikra, Kivel mi történt. Riportlexikon a sorsforduló szereplőiről és vértanuiról. Sérült lapokkal., Tóth Sándor: A szövjet hadsereg felszabadító hadműveletei hazánkban. Bp., 1955. Szikra. Kiadói papírkötés. Nagyrészt jó állapotban
Eyewitness - History of the World. The Essential Multimedia Refenerce Guide to World History. New York, 1995, Dorling Kindersley. Interaktív világtörténelmi enciklopédia CD, angol nyelven, kiadói kartontokban.
Donald Jackson: Alphabet. Die Geschichte vom Schreiben. Frankfurt am Main, 1981, Wolfgang Krüger Verlag. Számos képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
László Gyula: Árpád népe. Badics Ilona, Dienes Ö. István, László Gyula, Marton Magda és Nagy András rajzaival illusztrálva. Bp., 1988., Helikon, 176+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Benne László Gyula két kiállítási prospektusával (László Gyula rajzainak kiállítása, Kortársaim László Gyula kiállítása (1976.)