Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 100

Kőszegi Imre: Budavár ostroma 1945. Bp., (1945), Müller Károly (Gábor Áron.) Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
15679.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gazda István: A Magyar Tudományos Akadémia reformkori kiadványai 1831-1848. A szerző, Gazda István (1948-) tudománytörténész, a történelemtudomány kandidátusa, a Magyar Tudománytörténeti Intézet igazgatója által Tavaszy Ferencnek dedikált! Bp., 1999, Magyar Tudománytörténeti Intézet. Kiadói papírkötés.
15680.

Rufpreis:
2 000 HUF

Féja Géza: Örök magyar március. Nemzeti Könyvtár 63. sz. Bp., é.n., Stádium, 64 p. A borító és az illusztrációk Fáy Dezső munkái. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas, foltos, kissé sérült borítóval.
15681.

Rufpreis:
2 000 HUF

Xenophón: Anabaszisz. A tízezrek hadjáratának története. Ford.: Fein Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp., 1968, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5800 példányban.
15682.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). Isle of Man, 1996, Interseas Editions, 367 p. Kiadói papírkötés.
15683.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

15684.

Rufpreis:
1 200 HUF

Masaryk, Tomás Garrigue: A világforradalom. 1914-1918. Ford.: Bába István. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Szarka László. Bp., 1990, Európa, 513+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
15685.

Rufpreis:
1 200 HUF

15686.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szigethy Gábor: Látlelet. 1956-2006. Bp., 2007., Emlékszoba. Kiadói papírkötés.
15687.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csalog Zsolt: Börtön volt a hazám. Hosszú István beszél. Bp. - New York, 1989., Európa - Hungarian Human Right Foundation. Kiadói papírkötés.
15688.

Rufpreis:
800 HUF

15689.

Rufpreis:
800 HUF

Ozorai Pipo emlékezete. Szerk.: Vadas Ferenc. Szekszárd, 1987, Múzeumi Füzetek. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15690.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF