Badiny Jós Ferenc: Káldeától Ister-gamig. I. - A Sumír őstörténet. Bue... https://www.darabanth.com/de/430-Fernauktion/430.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1000010/Badiny-Jos-Ferenc-Kaldeatol-Ister-gamig-I-A-Sumir-ostortenet-Buenos-Aires-1971-szerz~II2759741
2759741
15723
430
Books: History
Beschreibung: Badiny Jós Ferenc: Káldeától Ister-gamig. I. - A Sumír őstörténet. Buenos Aires, 1971, szerzői. 254 p. Első, emigráns kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóval.
: nagy_andras